Επιτυχόντες 2015

Επώνυμο Όνομα Σχολή Εισαγωγής
∆ΡΙΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙ∆ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΤΣΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο∆ΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΑΦΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΡΝΤΕΝΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΤΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΝ∆ΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ Α∆ΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΛΙΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΠΠΟΛΥΤΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ∆ΟΞΙΑ (ΕΥΗ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΡΟ∆ΗΜΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΡΟΚΟΠΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΙΤΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΘΕΟ∆ΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΗΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΝΗΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΑΝΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΑ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΡΥΦΩΝΙ∆ΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΕΣΕΞΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟ∆ΩΡΙ∆ΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΡΑΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΛΟΥΪΖΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΛΩΡΟΥ ΑΡΕΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΖΑΡΙ∆ΟΥ ΣΟΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΡΑΙΤ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ∆ΟΚΙΜΩΝ (ΣΝ∆) ΜΑΧΙΜΟΙ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΥΣΣΙ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝ∆ΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙ∆ΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΑΝΗΣ ΘΟ∆ΩΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΥΣΙ∆ΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΑΚΗ ΕΡΝΕΣΤΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΛΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΤΣΑΡΗΣ-ΖΗΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑ∆ΗΜΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΥ∆ΕΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΡΟΥΣΣΟΣ ΛΕΟΝΑΡ∆ΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙ∆ΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΖΟΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΑΝΙ∆ΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΚΟΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΑΡΟΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑ∆ΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΙΑΡΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΩΝΙΑ∆ΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ ΕΛΕΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΛΕΚΟΥ∆ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΛΑΝΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ∆ΑΝΑΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΙΤΙΝΑ) ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗ∆ΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ - ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΟΝ∆ΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥ∆ΟΥΡΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ∆ΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΟΥΣΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΦΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΕΓΓΟΥ ΕΛΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΟ) ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
∆ΕΡΕΜΠΕΗ ∆ΑΝΑΗ ∆ΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΙΝ∆ΗΡΛΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΛΥ∆ΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΕΖΙΝΩ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ - ΛΟΥΙΖΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ∆ΙΟΝΥΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΙΜΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΑ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΡΤΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΦΟΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΩΣΤΑΚΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑ∆ΗΣ - ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΓΓΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΤΡΙΤΣΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑ∆ΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟ∆ΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑΝΑ) ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΩΕ ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΝΤΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΤΖΩΒΑΝΝΑ) ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΙΣΟΥΦΑΙ ∆ΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-∆ΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΣ) ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑ∆ΕΜΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΟΥ∆ΙΑ ΣΜΑΡΑΓ∆Α ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΡΑ∆ΕΙΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΑΝΑΡΑ ΕΛΠΙ∆Α ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΟΡ∆Α ΛΥ∆ΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΚΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΩΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ∆ΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΑΤΣΟΝ ∆ΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΡΙΚΟΡΙΑΝ ΛΩΡΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α∆ΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ-ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΙΖΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΣΑΒΒΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
∆ΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΤΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΒ∆ΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΒΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΡ∆ΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΡΟΥΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΛΑΚΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΕΡΧΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΟΝΑΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΑ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΘΕΩΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΚΚΩΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΤΣΑΚΙΡΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΛΙΑ) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΙ∆ΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΟΝΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΟΥΣΜΟΥΛΙ∆ΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΤΣΙΚΑ∆ΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΤΟΥΡΝΑΤΖΗ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΥ∆ΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΙΛΕΡΗ ΕΡΜΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΑΡΑΝΤΙ∆ΟΥ ΑΝ∆ΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΡΙΜΗΚΗΡΗ ΤΑΤΙΑΝΗ (ΤΑΤΙΑΝΑ) ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΦΥΡΙ∆ΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΤΙΑΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΣΑΡΤΖΙΑΝ ΕΥΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
∆ΕΠΑΣΤΑ ΙΡΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙ∆ΗΣ (ΑΡΗΣ) ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
∆ΕΒΕΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕ∆ΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΠΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ (ΜΙΡΚΑ) ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΡΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΟΥΛΙ∆ΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΟΥΚΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΕΛΕΓΕΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΚΟΥ∆ΑΡΗΣ-∆ΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΟΡ∆Α ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΟΚΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΟΛΙΑ) ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΘΩΜΑΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΡΜΑΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΕΥΚΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΩΛΕΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
∆ΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΦΑΡΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΝΝΑ (ΕΥΗΑΝΝΑ) ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΡΟ∆ΟΣ)
ΒΛΑΣΣΗ ΑΝΝΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ∆Η ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ∆ΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΙΑ) ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΩΜΕΛΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΣΩΖΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΗΛΙΑΡΕΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΥΜΠΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΧΗΣ ΣΙΜΟΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)
ΜΑΣΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΜΜΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛ) ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΣΕΤΖΗ ΝΤΑΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟ∆ΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΣΙΑ∆Α ΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΛΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΟΜΕΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΜΠΑΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΑΝ∆ΡΙΤΣΟΥ ΜΑΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ∆ΑΝΑΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΑΣΣΟΣ ∆ΙΟΝΥΣΙΟΣ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟ∆ΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ∆ΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ & ∆ΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡ∆ΙΤΣΑ)
ΝΤΑΓΕΡ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΡΗΣ-ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΜΠΕΡΣΙΑΝ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΤΖΟΥΜΠΟΥΡΙΤΖΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑ∆ΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
ΑΓΡΑΠΙ∆Η ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
∆ΕΛΗΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑ∆ΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
ΤΣΑΚΜΑΤΖΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙ∆ΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΝΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - Υ∆ΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΙΤΣΟΥ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ∆ΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΚΑΚΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, 2. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)
ΚΑΛΑΓΚΑΤΣΗ ΟΛΓΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΟΝΤΙΕΡΟ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΝΑΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΡΙ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ∆ΑΝΑΗ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΒΑΤΣΙΝΑ ΒΑΪΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΑΣΤΗΘΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΟΚΟΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΙΚΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙ∆Η ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
∆ΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) (**Νέο τμήμα)
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΙΑΠΕΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΑΝ∆ΡΕΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΒΙΡΓΙΝΙΑ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΑΡΜΠΗ ΜΑΡΟΥΣΩ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝ∆ΡΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΜΕΤΑΞΑ-ΑΡΜΟ∆ΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΑΝ ΑΝΑΪΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
∆ΡΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΥΒΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ
ΖΩΡΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΕΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΡ∆ΑΞΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑ∆Α) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΜΑΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) (**Νέο τμήμα)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΨΥΛΛΑ ΑΝΑΡΓΥΡΕΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΠΑΛΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΚΑΓΙΑΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - Υ∆ΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ∆ΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΕ, 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟ∆ΟΜΩΝ ΤΕ
ΓΚΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
∆ΙΟΛΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΡΙ∆ΗΣ ΘΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΣΥΡΑΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝ∆ΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΜΟΥΣΧΟΥΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΡΡΕΝΕΣ)
ΣΙ∆ΗΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - Υ∆ΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)