Επιτυχόντες 2014

Επώνυμο Όνομα Σχολή Εισαγωγής
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡ - ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΦΡΙΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Ο∆ΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ο∆ΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΗΡΓΑΝΟΥ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΟΥΛΙ∆ΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΤΣΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΠΛΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΜΟΥΤΖΗΣ - ΜΗΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΑ∆Η ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΡΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΣΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΑΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛ∆ΩΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΑΡΡΗ ΟΛΓΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΕΚΡΙ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΒΑΣΟ ΙΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΖΕΡΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΓΟΥΓΙΑΝ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΕΤΑΞΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΙ∆ΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΛΑΪ∆ΗΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΚΡΙ∆ΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΤΣΙΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΥΡΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΩΝΣΤΑ ΑΛΥΖΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΥ∆ΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΛΕΓΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
∆ΑΜΙΑΝΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΑΜΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΙΜΠΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΒ∆ΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΙΑ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΟΝΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΤΣΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ-ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΥ ΕΥΡΥ∆ΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΦΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΤΣΙ∆ΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΖΩΓΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥ∆ΟΥΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ-ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΣΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΥΡΟΥ∆Η ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΡΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΛΑΚΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΕΒΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΡΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΛΩΤΙ∆ΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΕΜΠΕΡ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΡΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΟΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΣΝΑΚΙ∆ΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΠΥΡΙ∆ΑΚΗ ΗΒΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΟΥ∆ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΛΑΧΟΣ ΣΙΜΩΝ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΡΜΠΙ∆ΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΥΛΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΖΑΚΗ ΖΩΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΕΑ ΑΝΝΑ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΠΛΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΙΤΣΙΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΚΛΕΙ∆Η ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΟΚΟΒΙ∆ΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΓ∆Η ΕΛΕΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΡΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΜΟ∆ΩΡΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
∆ΡΑΝ∆ΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΘΥΜΙΑ∆Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΛΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΠΕΝΕΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟ ∆ΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΣΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΑΡΝΙΑΚΟΥ ∆ΑΦΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑ∆ΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΝΤΟΥΜΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΙΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Α∆ΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΝ∆ΩΡΟΥ ΦΑΙ∆ΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΛΑΖΑΡΙ∆ΟΥ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΠΟΥΝΙ∆Η ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΙΑΛΥΨΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΙΚΑΙΟΥ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΡΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
∆ΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΡΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΥΡΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΖΕΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΛΙΒΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΛΤΕΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΟΝΤΑΞΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΛΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΛΚΟ∆ΑΙΜΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΗΚΙΟΣΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΚΡΙΒΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝ∆ΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ∆ΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΣΙΓΚΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΟΛΗ ΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΚΚΟΤΑ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΝΙΑ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
∆ΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΟΥ∆ΗΣ ΦΑΙ∆ΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΕΚΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΕΝΤΖΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΑΡΗΣ - ΓΡΙΒΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝ∆ΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΓ∆ΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΕΛΛΗ - ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΝΙΝΗ-ΧΕΝΣΛΕΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΛΟΥ∆ΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΟΝΙΟΥ ΘΕΟ∆ΟΣΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΥΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΝΗΓΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΖΑΡΙ∆ΟΥ ΣΟΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΒΡΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΡΑΒΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΠΑΡ∆ΑΓΙΑ ΣΕΡΒΕΤ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΡ∆Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ∆ΙΟΝΥΣΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΑΛΙ∆ΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟ∆ΙΑΤΗ ΑΝΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΟΝΟΠΩΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΜΠΑΡ∆ΑΒΙΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΠΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-∆ΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΩΜΕΛΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΑΝ ΛΟΡΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗ Α∆ΑΜΑΝΤΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΑΞΙΖΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΑΨΑ ΦΛΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ∆ΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΟ∆ΙΣΤΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΙΟΥΡΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
∆ΑΓΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
∆ΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΦΕΤΣΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΟΜΗΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
∆ΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΖΙΩΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΟΝΤΙ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΓ∆Α ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΥΡΤΩ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΣΑΝΙΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΜΑΝΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ - ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΛΕΙΝΑΚΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΛΟΚΕ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΡΑΝΤΙ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΜΠΑΡ∆Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΤΖΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΚΕΛΛΙΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΑΝΣΟΝΕΤΗΣ ∆ΙΟΝΥΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΖΙ∆ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΡΗΝΙΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΡΟΖΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΑΧΗΣ ΛΕΑΝ∆ΡΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΕΣΣΑ ΜΑΓ∆Α ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ ∆ΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΚΤΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΣΣΑ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΥΡΙΑΚΙ∆Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΒΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ∆ΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΕ, 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟ∆ΟΜΩΝ ΤΕ)
ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΕΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΛΑΚΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ)
ΣΓΟΥΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥ∆ΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΙΣΜΑΝΗ ΙΣΙ∆ΩΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
∆ΑΓΡΕΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΚΑΡΑΝΤΖΗ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪ∆Α)
ΚΑΣΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΚΑΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΝ∆ΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΜΕΛΙ∆Η ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΦΙΑ∆ΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ∆ΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΟΣ ΕΚΤΩΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΙ∆ΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙ∆ΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΟΥΝΤΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ ΤΕ
ΤΣΙΓΩΝΗ ΣΙΜΩΝΗ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )
∆ΑΝΙΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - Υ∆ΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο∆ΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΣΚΑΡΙ∆ΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΕΛΗΝΤΑ∆ΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ∆ΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΣΙΡΑΠΙΑΝ ΑΝΑΪΤ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)
ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΤΕΛΙΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
∆ΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΕΥΘΥΜΙΑ∆ΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΗΛΙΟ∆ΡΟΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓ∆Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΦΙΛΙΠΠΙ∆ΟΥ ΡΑΛΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ)
ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ ΒΕΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΘΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-ΑΡΤΖΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΟΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΙΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑ∆ΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
ΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΥΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)
ΠΟΛΙΤΑΚΗ-ΑΝ∆ΡΕΑ∆ΑΚΗ ΘΕΟ∆ΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΛΚΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΚΟΛΙΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕ)
ΠΑΠΑ∆ΗΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙ∆Α)
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΛΑΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΑΝΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑ∆Α) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ∆ΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.∆ΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ∆ΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ)
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ∆ΙΚΤΥΩΝ ΤΕ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΤΕ 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΕ)
ΝΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝ∆ΡΙΑΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪ∆Α)
ΤΕΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ∆ΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕ∆ΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΥ∆ΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΕ - ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟ∆ΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΡ∆ΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ